Przejdź do treści

Kontakt

Funkcjonujemy na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu z najbliższym biurem.
Centrala w WarszawieRozwiń
Warszawa
ul. F. Płaskowickiej 46/129, 02-778 Warszawa
tel. 022 406 82 91, tel. 022 406 82 92, fax. 022 241 27 70
biuro@zontekiwspolnicy.pl
www.zontekiwspolnicy.pl
Warszawa
Oddział w KatowicachRozwiń
Agnieszka Dziedzic
+48 606607021
adziedzic@zontekiwspolnicy.pl
Katowice
Oddział w KoninieRozwiń
Przemysław Kaczmarek
62-561 Ślesin, ul. Ogrodowa 16
Tel./fax.: 63 270-40-44, tel. kom. +48 604 466 328
pkaczmarek@zontekiwspolnicy.pl
Konin
Oddział w LublinieRozwiń
Mirosław Idzik
+48 509185303
midzik@zontekiwspolnicy.pl
Lublin
Oddział we Wrocławiu IRozwiń
Krzysztof Opolski
+48 604599571
kopolski@zontekiwspolnicy.pl
Wrocław
Oddział we Wrocławiu IIRozwiń
Grzegorz Kucharczyk
+48 601971405
gkucharczyk@zontekiwspolnicy.pl
Wrocław
Oddział we WrocławiuRozwiń
Marek Adamaszek
608294903
madamaszek@zontekiwspolnicy.pl
Wrocław

 Zontek i Wspólnicy

Spółka komandytowa

 

 ul. F. Płaskowickiej 46/129

02-778 Warszawa

 

tel. 22 406 82 91

tel. 22 406 82 92

fax: 22 37 82 970

biuro@zontekiwspolnicy.pl

 

Copyrights © 2017 Zontek i Wspólnicy Sp.k.